Zaufaj nam

OTWÓRZ SIĘ NA NASZE MOŻLIWOŚCI

Spełniamy wszelkie oczekiwania, dostarczamy sprawdzone rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie i najlepszą jakość na rynku.

Wraz z uruchomieniem w firmie Thermex Serwis programu CRM, przygotowaliśmy dla Państwa aplikację on-line przez przeglądarkę o nazwie Strefa Klienta.

 

Jest to program, który pozwoli Państwu na bieżące kontrolowanie stanu prac i zleceń nam powierzonych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami Strefy Klienta

Raporty

Już teraz każdy klient firmy Thermex Serwis nie będzie musiał przejmować się żadnymi papierami.

Oferty, zamówienia, faktury – wszystko umieściliśmy w jednym miejscu, a dzięki opcjom pozwalającym na sortowanie i filtrowanie szybko i bez problemu można dotrzeć do interesujących informacji.

Statystyki

Nie tylko suche dane, ale i animowane wykresy dzięki którym działania Thermex Serwis są jeszcze jaśniejsze.

 

Dzięki panelowi statystyk klienci firmy Thermex mają możliwość sprawdzić procentowy wykres prace oraz ich typ jakie są realizowane na ich obiektach.

Harmonogram

Harmonogram pozwala sprawdzić terminy prac jakie wykonano do tej pory dla klienta, oraz jakie zaplanowano.

 

Dodatkowo do każdego terminu dołączono dokładny adres obiektu oraz kontakt do serwisantów którzy realizowali, są w trakcie pracy bądź będą realizować zaplanowane zlecenie.

Kontakt

Pracujemy tylko z najlepszymi, dlatego też nasi pracownicy to zawodowcy i fachowcy w swojej dziedzinie, dla których nie ma zadania nie do wykonania.

 

Teraz klienci firmy Thermex Serwis nie będą musieli już pamiętać wszystkich numerów telefonicznych i e-maili. W jednym miejscu udostępniamy wszelkie dane teleadresowe.