Zaufaj nam

OTWÓRZ SIĘ NA NASZE MOŻLIWOŚCI

Spełniamy wszelkie oczekiwania, dostarczamy sprawdzone rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie i najlepszą jakość na rynku.

Zakres działania Spółki Thermex Serwis

Zajmujemy się przede wszystkim utrzymaniem instalacji technicznych budynków o przeznaczeniu handlowo-usługowym i przemysłowym.

 

Działania związane z utrzymaniem instalacji można podzielić na trzy oddzielne grupy, a mianowicie: konserwacja, usuwanie awarii oraz modernizacja instalacji.

 

Każdą z tych grup można podzielić na węższe zakresy, ale ogólnie rzecz biorąc podstawą naszej działalności jest serwis. Klienci oczekują, że w ramach naszej współpracy będziemy przewidywali, na ile to możliwe, problemy z jakimi mogą się spotkać, oraz że otrzymają fachowe wsparcie i skuteczną pomoc we wszystkich nagłych sytuacjach.

 

To właśnie robimy.

 

Wiedza techniczna jest cecha istotną, jednak nie wystarczającą, aby zaradzić tysiącom problemów związanych z funkcjonowaniem instalacji, toteż hasłem przewodnim w naszej działalności jest organizacja.

 

Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów, spółka Thermex Serwis opracowała dziesiątki procedur i dysponuje dziś solidnym doświadczeniem zarówno w dziedzinie zarządzania sytuacjami kryzysowymi, jak i reagowania na codzienne kłopoty.

Thermex Serwis sp. z o.o. ul. Wysockiego 6 a 03-371 Warszawa, tel.: +48 22 652 60 16 ;

NIP: 118-15-70-686,  Regon: 016407410; Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy,

KRS 0000148791, Kapitał zakładowy 106 000,00 zł.

Realizacja 2018 ® YPSYLON

© Copyright Thermex Sp. z o.o.