Zaufaj nam

OTWÓRZ SIĘ NA NASZE MOŻLIWOŚCI

Spełniamy wszelkie oczekiwania, dostarczamy sprawdzone rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie i najlepszą jakość na rynku.

Zakres działania Spółki Thermex Serwis

Zajmujemy się przede wszystkim utrzymaniem instalacji technicznych budynków o przeznaczeniu handlowo-usługowym i przemysłowym.

 

Działania związane z utrzymaniem instalacji można podzielić na trzy oddzielne grupy, a mianowicie: konserwacja, usuwanie awarii oraz modernizacja instalacji.

 

Każdą z tych grup można podzielić na węższe zakresy, ale ogólnie rzecz biorąc podstawą naszej działalności jest serwis. Klienci oczekują, że w ramach naszej współpracy będziemy przewidywali, na ile to możliwe, problemy z jakimi mogą się spotkać, oraz że otrzymają fachowe wsparcie i skuteczną pomoc we wszystkich nagłych sytuacjach.

 

To właśnie robimy.

 

Wiedza techniczna jest cecha istotną, jednak nie wystarczającą, aby zaradzić tysiącom problemów związanych z funkcjonowaniem instalacji, toteż hasłem przewodnim w naszej działalności jest organizacja.

 

Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów, spółka Thermex Serwis opracowała dziesiątki procedur i dysponuje dziś solidnym doświadczeniem zarówno w dziedzinie zarządzania sytuacjami kryzysowymi, jak i reagowania na codzienne kłopoty.