Firma Thermex Serwis

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Thermex to przede wszystkim zespół ludzi do Państwa dyspozycji. Dbamy o wasze bezpieczeństwo i komfort oraz zapewniamy specjalistyczne usługi.

Firma Termex Serwis

Od daty założenia w 2000 roku Thermex Serwis nieustannie się rozwija, proponując każdego roku swoim klientom innowacyjne rozwiązania i dodatkowe usługi.

 

Wszystko zaczęło się dziesięć lat temu, kiedy spółka stawiała pierwsze kroki  na polskim rynku, starając się pozyskać nowy typ klienta – obiekty wielko powierzchniowe. Dzisiaj, dzięki zaufaniu jakim darzą nas klienci, spółka Thermex Serwis obsługuje przeszło 450 obiektów rozrzuconych po całej Polsce i nadal się rozwija, oferując swoim klientom nowe możliwości znacznego ograniczenia  kosztów związanych z eksploatacją powierzchni handlowej, biurowej i magazynowej.

 

Spółka działa w różnorodnych, ściśle technicznych,  obszarach, takich jak klimatyzacja, ogrzewanie, wentylacja, elektryka, automatyka, wideo monitoring, w każdym z nich gwarantując najkorzystniejszą relację jakości do ceny.

 

W celu zapewnienia klientom stałej obsługi technicznej na wysokim poziomie, jak również wysokiej konkurencyjności, firma  przyjęła strategię szybkiego reagowania na nagłe problemy. Dlatego też inwestuje przede wszystkim  w ludzi, zapewniając pracownikom stałe możliwości rozwoju poprzez szkolenia techniczne; dzięki temu są oni zawsze na bieżąco jeśli chodzi o nowinki techniczne oraz zmiany prawne polskie i europejskie.

 

Respektowanie przepisów prawa jest priorytetem zarówno w działaniach dyrekcji społki, jak całego przedsiębiorstwa, które poprzez swoja aktywność stara się przyczynić do tego, aby otaczający nas świat był lepszy, jak również do utrzymania równowagi ekologicznej środowiska, w którym wszyscy żyjemy.

Thermex Serwis sp. z o.o. ul. Wysockiego 6 a 03-371 Warszawa, tel.: +48 22 652 60 16 ;

NIP: 118-15-70-686,  Regon: 016407410; Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy,

KRS 0000148791, Kapitał zakładowy 106 000,00 zł.

Realizacja 2018 ® YPSYLON

© Copyright Thermex Sp. z o.o.