Dołącz do Nas

TWORZYMY ZGRANY, AMBITNY ZESPÓŁ

Pracujemy tylko z najlepszymi, dlatego też nasi pracownicy to zawodowcy i fachowcy w swojej dziedzinie, dla których nie ma zadania nie do wykonania.

 
Kariera

Od dnia założenia spółka Thermex Serwis stawia sobie za cel szkolenie techników, którzy przemierzają Polskę na wezwanie naszych klientów. Naszą podstawową racją bytu jest szybkie i skuteczne usuniecie awarii. Jednak zamiast czekać, aż usterka wystąpi, staramy się jej zapobiec i zabezpieczyć instalacje, które powierzono naszej opiece.

 

Aby sprostać temu wyzwaniu, firma stawia na rozwój zawodowy pracowników serwisu, ze szczególnym naciskiem na wiedzę techniczną.

 

Rzecz jasna sama wiedza i kompetencje zawodowe byłyby niczym bez ludzi – bez mężczyzn i kobiet, którzy są sercem firmy. Dla nich co roku organizujemy spotkania integracyjne.

 

Ponadto, każdy z pracowników, który ma odpowiedni staż pracy w Thermex Serwis, zostaje objęty abonamentem medycznym w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej. Dbamy o odpowiednie wyposażenie stanowysk pracy.

 

Chcesz zmienić pracę, szukasz stanowiska dostosowanego do twoich kompetencji, denerwuje cię praca w godzinach nadliczbowych, za które nikt ci nie płaci, szukasz różnorodnych wyzwań technicznych, szukasz pracy w stabilnej firmie, która dynamicznie się rozwija i umożliwi rozwój tobie, w prężnym i zgranym zespole, zapraszamy cię do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i wysłania nam twojego CV.

Stale rekrutujemy
 
THERMWEX SERWIS PROWADZI CIĄGŁĄ REKRUTACJĘ NA STANOWISKA:

 

 • Technik klimatyzacji ze znajomością następujących urządzeń :

  • Agregaty wody lodowej o mocy od 50 do 3000 kW

  • Centrale przepływu powietrza

  • Roof topy o wydajności do 30 000 m3/h

  • Klimatyzatory typu Split

 • Technik instalacji grzewczych specjalizujący się w konserwacji palników gazowych i olejowych wszystkich mocy

 • Automatyk za znajomością oprogramowania regulatorów ogrzewania, klimatyzacji i agregatów prądotwórczych

Złóż swoją aplikację
 
Dodaj CV

Dziękujemy za aplikację.